Spolupráce s jednotlivci

Cooperation image Ivona Novotná PR Consultant

Ivona se specializuje zejména na korporátní komunikaci, podporu klíčových služeb a produktů společnosti v médiích. Vytváření dlouhodobých a pozitivních vztahů s médii ke komunikaci témat souvisejících se službami, produkty nebo s projekty. Nastavení efektivní a účinné komunikační strategie, která koresponduje s dlouhodobými cíli společnosti či projektů. Psaní a zpracování tiskových materiálů, textů webových stránek, vytváření obsahu pro různé komunikační projekty.

Cooperation image Eliška Vyhnánková Krotitelka sociálních sítí

Živí se jako konzultantka v oboru sociálních médií. Nabízí poradenství a odborně vedená školení  o využití sociálních sítí Facebook, Twitter, LinkedIn aj. ve firmách i pro jednotlivce. Svým klientům předává znalosti z dlouholeté praxe. Před odchodem na volnou nohu v červnu 2013 pracovala jako manažerka nových médií ve společnosti NEWTON Media, kde se kromě jiného starala také o rozvoj nástrojů na monitoring sociálních sítí. Od prosince 2015 je součástí startupového projektu Filmtoro.com.

Cooperation image Petra Jansová Fotografka

Fotografování se věnuje již od dětství. Profesionálně fotografovat začala po vystudování fotografické školy a absolvování praxe v roce 1994. Převážně se Petra specializuje na fotografování lidí a zvířat. Snaží se vystihnout osobnost a jedinečnost každého z vás. Jejím cílem je, aby fotografie v podobě obrazů např. tisk na plátno nebo velkoplošný tisk, byly ozdobou a chloubou ve bytě nebo kanceláři.

Cooperation image Tomáš Ervín Dombrovský

Podstatnou část své energie věnuje rozboru dat, jevů a trendů v propojených světech vzdělávání a práce. Snaží se nacházet, pojmenovávat a rozvíjet to, co je zásadní pro smysluplné uplatnění lidí a jejich lepší spolupráci ve firmách i veřejných institucích. Přednáší pro lidi z HR i vedení firem, pro odbornou i širší veřejnost. Mimo to se stará o rozšiřování partnerské spolupráce a veřejně prospěšných aktivit přesahujících každodenní byznys LMC.

Cooperation image Magdaléna Divišová Head of Business Development

Magda se přes sedm let pohybuje v ecommerce, zejména mezi eshopy. Mimo náboru a interního zaškolování zaměstnanců, má zkušenosti s motivačními systémy a vzděláváním dospělých v rámci projektů EU.

Spolupráce s firmami

Cooperation image
Appio

Specializují se na vývoj webových a mobilních aplikací na zakázku. Neustále testují nové technologie a přístupy, které kreativně a s rozvahou implementují do nových i stávajících řešení. Appio dbá na přesnost, použitelnost a bezpečnost. Váží si spolehlivých lidí, sehraného týmu a dobře odvedené práce. 

Cooperation image
Gourmet catering

 V Gourmet cateringu pracuje zkušený a profesionální personál, prvotřídní šéfkuchaři s bohatou zkušeností v gastronomii a díky osobnímu přístupu máte jistotu, že o vás bude vždy skvěle postaráno. Mnohaleté zkušenosti z gastronomie umožňují Gourmet Cateringu připravit akce, které budou vyhovovat všem požadavkům s možností zajištění doprovodných programů, květinové dekorace až po pronájem zajímavých prostor.

Cooperation image
Prodigis

 Producent Jindřich Trčka - Jindřichovou hlavní úlohou je produkční zajištění natáčení od prvního jednání s klientem po finální distribuci díla. Vzhledem k jeho rozsáhlým zkušenostem z oblasti marketingu a prodeje je Jindřich zodpovědný i za obchodně-marketingový aspekt videa. Jindřich vystudoval Mediální komunikace na VŠEM Praha. Přes 15 let působil v obchodních a marketingových pozicích např. v Telefónica O2 ČR, či Internet Mall, a.s. (provozovatel nákupní galerie MALL.CZ).

Cooperation image
fatRENT

fat®boy&RENT #pujcsipytel je nejen půjčovna, ale člen party, který pomůže dotvořit atmosféru každého prostoru. Zapůjčují veškerý sortiment od značky Fatboy a ten není jen o pytli. Dotváří ojedinělý zážitek eventu, party. fatRENT vytváří také chill-out zóny v malých i velkých korporací, vybavují kanceláře, zajišťují pohodlí a styl.

Nabízí nejen krátkodobé pronájmy, ale i dlouhodobou spolupráci s nadstandartní službou.