shape shape
Event Marketing

Propagace různých typů akcí na sociálních sítích a v médiích, zajištění tištěných materiálů, fotografa a promo videí, streaming a vytvoření webových stránek.

Calendar icon
Event Project Management

Projektové řízení a zajištění programu různých typů akcí včetně partnerů, účastníků, techniky, cateringu a dalších přidružených služeb.

Handshake img
Konzultace

Konzultace při organizaci akce, akvizici účastníků, doporučení řečníků, partnerů a zajištění eventu. Zhodnotíme, jaká forma akce je pro Vaši společnost či projekt nejvhodnější.

Contact img
Kontakty na řečníky a partnery akcí

Doporučím a zprostředkuji kontakty na profesionály
z ůzných oborů včetně komerčních a mediálních partnerů.

Conference img
Konference

Pořádání konferencí jak odborných, tak lifestylových, zkontaktování řečníků a zajištění partnerů, vyhledání vhodného prostoru, zajištění cateringu, techniky a hostesek, akvizice účastníků a projektové řízení včetně zajištění programu celé akce

Conference img
Workshopy

Semináře a workshopy pro odbornou a širokou veřejnost, zajištění celé akce včetně řečníků, programu, partnerů, cateringu, techniky a účastníků.

Conference img
Charitativní akce

Projektové řízení a zajištění programu celé akce včetně partnerů, účastníků, techniky, cateringu a dalších přidružených služeb

Conference img
Akce na klíč

Na základě dohody realizuji a zkoordinuji jakýkoliv typ akce na základě Vašich požadavků např. interní teambuilding, tiskovou konferenci, diskuzní fóra či jinou společenskou akci.